Opinia - Opinie Stomatolog Zielona Góra

Opinie naszych pacjentów

Opinie naszych pacjentów

Opinie naszych pacjentów – Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Wyjątkowo ważne jest dla nas zadowolenie pacjentów. W tym celu staramy się aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, zarówno pod względem zdrowia jak i estetyki, poprzez solidne podstawy naszej stomatologicznej podrózy.

Rewolucyjne leczenie możemy zapewnić dzięki aktualnym informacjom, najnowszym standardom i ciągłemu poszerzaniu wiedzy z zakresu stomatologi, ortodoncji i protetyki.

Pełna satysfakcja naszych pacjentów z usług jakie świadczymy to nasza misja. Dlatego tak ważne są dla nas wszelkie oceny i uwagi z Waszej strony. Tylko one stanowią skuteczny wymiar naszych działań. Jesteśmy ciekawi Państwa zdania na temat gabinetu i poziomu świadczonych przez nas usług.

Opinie o lekarzach

Lekarz Dentysta Anna Studnicka 

Lekarz Dentysta Grzegorz Wróbel

 

Jesteś zadowolony ze swojego lekarza?

Dodaj opinię o

Lekarz Dentysta Anna Studnicka

 

Dodaj opinię o

Lekarz Dentysta Grzegorz Wróbel

Opinie o gabinecie

Jesteś zadowolony z naszej usługi?

Napisz swoją opinię

Dodaj opinię

Poniżej możesz dodać swoją opinię na temat naszego gabinetu i świadczonych przez nas usług.
Wszelkie oceny i komentarze pozwolą nam zadbać o jak najlepszą realizację naszej misji czyli pełną satysfakcję naszych pacjentów z leczenia.

Z góry dziękujemy za pozostawiony komentarz.

Twój komentarz zostanie wyświetlony po zaakceptowaniu przez moderatora strony.
Komentarze zawierające niestosowne treści takie jak wulgaryzmy, przekleństwa czy też teksty obraźliwe nie będą wyświetlane.

Opnia

Twoja opinia | Twoja ocena
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra
Average rating:  
 20 reviews
by AM on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Nowoczesny gabinet z profesjonalnym podejściem do klienta. Zadowolona klientka z rodziną.

by Katarzyna Hondzio on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra
Najlepszy dentysta u jakiego byłam w moim życiu

Odwiedziłam wiele dentystów, dawno temu zrobiono mi jedynkę która była koszmarem mjego życia. Długo szukałam odpowiedniego dentysty, który przywróciłby mi mój uśmiech. Znalazłam w internecie Stomatologia Moniuszki i poszłam na wizytę kontrolna. Już po tej wizycie czułam, że jestem w dobrych rękach, z profesjonalnym podejściem, doświadczeniem i obszerna wiedzą. Zdecydowałam się naprawić moje jedynki w tym miejscu. Niezwykle miła obsługa, pełna informacja o leczeniu, przygotowane kilka mozliwych wariantow mojego leczenia, które dostalam wydrukowane. W tym miejscu widać, że ludzie którzy tam pracują podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Bardzo duża wiedza a przy tym poczcie estetyki. Efekt pracy zespołu przy moich jedynkach przekroczył moje oczekiwania. Minął rok, a mnie one nadal zachwycają! Są idealne, wyglądają jak moje naturalne zęby. Świetnie dopasowany odcień, kształt i faktura. Gabinet Protetyczny, z którym współpracuje Pan doktor jest na tym samym najwyższym poziomie. Pozostałe leczenie będzie kontynuowane tylko tutaj. Jak wyjadę na drugi koniec świata, to do dentysty przyjadę na Moniuszki . A Jeśli ktoś ma wątpliwości co do prawdy tutaj napisanej, niech do mnie napisze. Najlepszy dentysta u jakiego byłam w moim życiu. Przywrócił mi mój uśmiech! Dziękuję ???

by Marta Błażejczyk on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Polecam bardzo wszystkim szczególnie tym bojącym się bólu .Pan Grzegorz jest świetnym specjalistą i ma mega cierpliwość. Szybko , bezboleśnie w bardzo miłej atmosferze . Jak ktoś mi powie że leczenie kanałowe boli to nie uwierzę :)wierzyłam W to i doświadczyłam zanim trafiłam do Pana Grzegorza . W tym gabinecie Każda wizyta jest bezbolesna .
Panie Asystentki bardzo miłe zawsze uśmiechnięte !
Pani Ewelina zawsze jest podczas mojej wizyty , bardzo miła i cierpliwa osoba .Miałam także przyjemność być na jednej wizycie u Pani Anny również polecam.
Byłam u wielu dentystów Ale takiego dentysty jak Pan Grzegorz jeszcze nie spotkałam. leczymy się całą rodziną wszyscy gorąco polecamy! Pozdrawiam !

by Andrzej Matysiak on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Miła obsługa, Pani dentystka wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania w taki sposób żeby wyczerpać maksymalnie temat. Jeżeli chodzi o wykonywana pracę to jest ona na najwyższym poziomie, starannie i dokładnie wykonana. Zęby po odbudowaniu nie wiele się różnią od wcześniej posiadanych. Cena jest przystępna. Jak leczyć się dentystyczne to tylko tutaj serdecznie polecam!

by holu on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Kiedyś bardzo bałam się dentysty, dlugo szukałam pomocy w związku z moimi zębami, trafiłam przypadkowo do przychodni od razu poczułam miłą i sympatyczną atmosferę, dzięki Panu doktorowi Tomaszowi Wróbel odzyskałam uśmiech, koniec koszmaru związane z zębami. Miałam usunięte zęby nawet nie przypuszczalam że tak szybko i bezboleśnie można przejść drogę usuwania i gojenia się ran, mam także zrobione szynowanie dolne zębów jestem naprawdę zadowolona i teraz z przyjemnością chodzę na każdą wizytę, pan Doktor jak i panie które asystuja i pomagają są mega sympatyczni, bardzo polecam wszystkim a w szczególności tym którzy naprawdę boją się dentystów

by Migolek on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Bardzo miła obsługa. Przesympatyczny lekarz, który szczegółowo tłumaczy co się dzieje w buzi, pokazując to na monitorze.

by Agnieszka Henclewska on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra
Super! Fachowo i bezboleśnie!

Super! Fachowo i bezboleśnie!
W końcu po wielu latach mogę się uśmiechnąć bez wstydu �
Polecam!!

by Виталий Виталий on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz. Polecam!
Очень хороший и грамотный врач, всем рекомендую!

by Katarzyna Sobczyk on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Pierwszy dentysta do którego idę z chęcią i bez stresu.

by Katarzyna B on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Trafiłam do gabinetu z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Pierwsza miła wizyta u dentysty od dawna. Polecam.

by Paweł S on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Polecam jak najbardziej

by Renata on Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra
Bardzo dziękuję Państwu za leczenie ząbków moich dzieci

Bardzo fachowa obsługa, miła atmosfera i co najważniejsze bardzo dobre podejście do dzieci. Bez stresu i bólu.
Bardzo dziękuję Państwu za leczenie ząbków moich dzieci. Polecam!!!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Comments are closed.