Lekarz dentysta Anna Studnicka – Wróbel

Lekarz dentysta Anna Studnicka – Wróbel – Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra
 
 

Lekarz dentysta Anna Studnicka – Wróbel

Lekarz dentysta Anna Studnicka – Wróbel

Doświadczenie zawodowe

Lekarz dentysta Anna Studnicka-Wróbel Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Na uniwersytecie i w najlepszych klinikach w Szczecinie Dr. Anna zdobyła wiedzę medyczną i rozległe doświadczenie zawodowe.
 
 

Dziedzina

Podczas zdobywania wiedzy i doświadczenia Dr. Anna zainteresowała się ortodoncją, dlatego też pracowała w gabinecie stomatologicznym Ars Dentica w Szczecinie, który specjalizuje się w ortodoncji i stomatologii estetycznej.
 
 

Międzynarodowe doświadczenie

Poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kursach i sympozjach, Dr. Anna stale zdobywa najnowszą wiedzę z zakresu ortodoncji na światowym poziomie.
 
 

Własny gabinet

Po wielu latach pracy i zdobywania doświadczenia Dr. Anna zdecydowała się otworzyć własny gabinet stomatologiczny. Od 2015 roku, Dr. Anna dba o zdrowy i piękny uśmiech pacjentów w Zielonej Górze.
 
 

Wszystko dookoła ortodoncji

Dr. Anna jest wszechstronnym stomatologiem dla dzieci i dorosłych, ma oko do detali oraz kompleksowego leczenia. Jeśli zaś chodzi o ortodoncję, jej motto brzmi: „Estetyka poprzez ortodoncję”.
 
 

Wizja

Dzięki pasji do ortodoncji, wizja gabinetu stała się bardziej przejrzysta. Stomatologia na najwyższym poziomie, rewolucyjna dzięki solidnej podstawie. Aktualne informacje i najnowsze standardy stanowią podstawę tej stomatologicznej podróży do której Dr. Anna zaprasza swoich pacjentów.
 
 

Misja

We wszystkich zabiegach, misja jest jedna. Doskonały rezultat to dobra baza, bez ograniczeń czasowych i finansowych.
 
 
 

Dyplomy i Certyfikaty