Opinia - Opinie Stomatolog Zielona Góra

Opinie naszych pacjentów

Opinie naszych pacjentów

Opinie naszych pacjentów – Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Wyjątkowo ważne jest dla nas zadowolenie pacjentów. W tym celu staramy się aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, zarówno pod względem zdrowia jak i estetyki, poprzez solidne podstawy naszej stomatologicznej podrózy.

Rewolucyjne leczenie możemy zapewnić dzięki aktualnym informacjom, najnowszym standardom i ciągłemu poszerzaniu wiedzy z zakresu stomatologi, ortodoncji i protetyki.

Pełna satysfakcja naszych pacjentów z usług jakie świadczymy to nasza misja. Dlatego tak ważne są dla nas wszelkie oceny i uwagi z Waszej strony. Tylko one stanowią skuteczny wymiar naszych działań. Jesteśmy ciekawi Państwa zdania na temat gabinetu i poziomu świadczonych przez nas usług.

Opinie o lekarzach

Lekarz Dentysta Anna Studnicka 

Lekarz Dentysta Grzegorz Wróbel

 

Jesteś zadowolony ze swojego lekarza?

Dodaj opinię o

Lekarz Dentysta Anna Studnicka

 

Dodaj opinię o

Lekarz Dentysta Grzegorz Wróbel

Opinie o gabinecie

Jesteś zadowolony z naszej usługi?

Napisz swoją opinię

Dodaj opinię

Poniżej możesz dodać swoją opinię na temat naszego gabinetu i świadczonych przez nas usług.
Wszelkie oceny i komentarze pozwolą nam zadbać o jak najlepszą realizację naszej misji czyli pełną satysfakcję naszych pacjentów z leczenia.

Z góry dziękujemy za pozostawiony komentarz.

Twój komentarz zostanie wyświetlony po zaakceptowaniu przez moderatora strony.
Komentarze zawierające niestosowne treści takie jak wulgaryzmy, przekleństwa czy też teksty obraźliwe nie będą wyświetlane.

Opnia

Twoja opinia | Twoja ocena
Myc zeby - Jak?

Jak prawidłowo myć zęby?

Jak prawidłowo myć zęby?

Odpowiednie techniki szczotkowania zębów – Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

Metoda szczotkowania

Metoda szczotkowania dla dorosłych i dzieci od 10 roku zycia

1. Przyłóż szczoteczkę pod kątem 45°

Przyłóż szczoteczkę pod kątem 45° do zewnętrznej powierzchni zębów,
tak aby włosie było ustawione w kierunku korzeni zębów i obejmowalo ząb i częśc dziąsła.

Myc zeby - Jak?

Jak prawidłowo myć zęby?

To samo powtórzyć na wewnętrznej powierzchni zebów.

2. Ruchy wymiatające

Wykonuj szcozteczką niewielkie ruchy wyimatające od dziąsła w kierunku krawędzi.

Wykonaj 6-8 ruchów wymiatających w tym samym miejscu, następnie przesuń szczoteczkę do następnych zębów.
To samo powtórz na wewnętrznej powierzchni zębów.

3. Zęby przednie

Przyłóż szczoteczkę do wewnętrznej powierzchni zębów przednich tak, aby czubek główki szczoteczki był ustawiony w kierunku korzeni, a włosie przylegało do zębów oraz części dziąsła.

Wykonaj 5 ruchów wymiatających od dziąsła do krawędzi zębów po czym przesuń szczoteczkę do kolejnych zębów przednich.

4. Zęby boczne

Ustaw włosie szczoteczki prostopadle do powierzchni żujących zębów bocznych. Szoruj powierzchnie zębów prowadząc szczoteczkę do tyłu do przodu. Powtórz 5 razy.

Ważne!
Ruchy szorujące wykonujemy tylko na powierzchniach żujących (rysunek 4).

5. Zęby dolne

Dolne zęby szczotkujemy tak jak w punkcie 1, pamiętając o ustawieniu szczoteczki w kierunku dziąsła.

Rekomendowane produkty

Pytania dentysta

Jeśli masz Pytania

Jeśli masz Pytania

Jeśli masz Pytania – Nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zawsze masz możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo z pytaniem o propozycje leczenia i ich koszt. Musimy jednak zaznaczyć, że w większości sytuacji klinicznych nie ma możliwości ustalenia planu leczenia z kosztorysem bez dokładnego badania stomatologicznego.

Dlatego informacje, które przesyłamy w odpowiedzi na e-mail mają jedynie charakter orientacyjny i nie są wiążące. Dane kontaktowe Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra znajdziesz TUTAJ.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest zabiegiem który w szybki i prosty sposób poprawia uśmiech pacjenta. Piękny i zdrowy uśmiech pomaga w karierze zawodowej jak i w życiu osobistym.

 

Wybielanie w żaden sposób nie uszkadza zębów

Wybielanie w żaden sposób nie uszkadza zębów gdyż nie ma tu ingerencji w strukturę szkliwa i nie podlega ono osłabieniu. Lepiej porównać je do rozjaśniania, które następuje na skutek utlenienia zawartych w zębach przebarwień.

 

Zabieg wybielania

Zabieg można przeprowadzić podczas wizyty w gabinecie lub też pacjent może zdecydować się na wybielanie w domu. W zależności od przyczyny przebarwionych zębów lekarz doradzi najlepszą i najbardziej skuteczną metodę.

 

Przed wybielaniem

Przed wybielaniem ważna jest wcześniejsza konsultacja w celu oceny zdrowia zębów oraz stanu higieny jamy ustnej. Na tej wizycie lekarz oceni przyczynę przebarwień i wyjaśni jak przebiega zabieg aby pacjent mógł się do niego przygotować.

Mosty protetyczne, protezy

Mosty protetyczne są to stałe uzupełnienia odtwarzające brakujące zęby. Dzięki temu, że są trwale osadzone przez lekarza stomatologa na zębach lub implantach zapewniają optymalną wygodę i bardzo dobrą estetykę.

Rozwiązaniem stosowanym w przypadku braków zębowych zbyt rozległych na uzupełnienie mostem protetycznym są protezy ruchome. Protezy te leżą na tkankach miękkich (dziąsłach) lub opierają się na pozostałych zębach w celu lepszego utrzymania w ustach pacjenta.

Estetyka - Dentysta Zielona Góra

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to jeden ze sposobów poprawy estetyki uśmiechu.
Licówki to cienkie porcelanowe nakładki wykonywane we współpracy ze specjalistycznym laboratorium. Dzięki licówkom możemy poprawić kształt, kolor i wielkość zębów widocznych w uśmiechu. Licówki sprawdzą się również, gdy pacjent nie może nosić aparatu ortodontycznego, a chce skorygować niewielką wadę jak nieprawidłowe ustawienie zębów czy diastema.

Dentysta Zielona Góra

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zwane również leczeniem endodontycznym, polega na usunięciu chorej miazgi zęba (potocznie zwanego nerwem). Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, ponieważ wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Bardzo ważne jest aby kanały korzeniowe zostały opracowane na całej długości w czym pomagają nam nowoczesne narzędzia i możliwość wykonania zdjęcia rentgenowskiego bezpośrednio na fotelu stomatologicznym.

Leczenie kanałowe kończy się bardzo dokładnym i szczelnym wypełnieniem pustego kanału korzeniowego odpowiednim materiałem. W wielu przypadkach dopiero tak przygotowany ząb może posłużyć jako filar do wykonania mostu protetycznego lub korony.