Lekarz Dentysta | Specjalista Ortodoncji Dr. Anna Studnicka

Lekarz Dentysta | Specjalista Ortodoncji Dr. Anna Studnicka – Master of Orthodontics – Stomatologia na Moniuszki Zielona Góra

 

Lekarz dentysta Anna Studnicka

Lekarz Dentysta | Specjalista Ortodoncji Dr. Anna Studnicka

Doświadczenie zawodowe
Specjalista Ortodoncji Dr. Anna Studnicka Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Na uniwersytecie i w najlepszych klinikach w Szczecinie Dr. Anna zdobyła wiedzę medyczną i rozległe doświadczenie zawodowe.

Dziedzina

Podczas zdobywania wiedzy i doświadczenia Dr. Anna zainteresowała się ortodoncją, dlatego też pracowała w gabinecie stomatologicznym Ars Dentica w Szczecinie, który specjalizuje się w ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Międzynarodowe doświadczenie

Poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kursach i sympozjach, Dr. Anna stale zdobywa najnowszą wiedzę z zakresu ortodoncji na światowym poziomie.

 

 

Dodaj opinię o Lekarz Dentysta Anna Studnicka

 
 
Własny gabinet

Po wielu latach pracy i zdobywania doświadczenia Dr. Anna zdecydowała się otworzyć własny gabinet stomatologiczny. Od 2015 roku, Dr. Anna dba o zdrowy i piękny uśmiech pacjentów w Zielonej Górze.

Specjalista Ortodoncji

Dr. Anna jest magistrem ortodoncji i wszechstronnym stomatologiem dla dzieci i dorosłych, ma oko do detali oraz kompleksowego leczenia. Jeśli zaś chodzi o ortodoncję, jej motto brzmi: „Estetyka poprzez ortodoncję”.

Więcej: Ortodoncja

 
Lekarz Dentysta | Specjalista Ortodoncji Dr. Anna Studnicka

„Estetyka poprzez ortodoncję”

Wizja

Dzięki pasji do ortodoncji, wizja gabinetu stała się bardziej przejrzysta. Stomatologia na najwyższym poziomie, rewolucyjna dzięki solidnej podstawie. Aktualne informacje i najnowsze standardy stanowią podstawę tej stomatologicznej podróży do której Dr. Anna zaprasza swoich pacjentów.

Misja

We wszystkich zabiegach, misja jest jedna. Doskonały rezultat to dobra baza, bez ograniczeń czasowych i finansowych.

 
 
Dyplomy i Certyfikaty