Lekarz dentysta Anna Studnicka – Wróbel

Doświadczenie zawodowe

Lekarz dentysta Anna Studnicka-Wróbel Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Na uniwersytecie i w najlepszych klinikach w Szczecinie Dr. Anna zdobyła wiedzę medyczną i rozległe doświadczenie zawodowe.

Dziedzina

Podczas zdobywania wiedzy i doświadczenia Dr. Anna zainteresowała się ortodoncją, dlatego też pracowała w gabinecie stomatologicznym Ars Dentica w Szczecinie, który specjalizuje się w ortodoncji i stomatologii estetycznej. 

Lekarz dentysta Grzegorz Wróbel

Doświadczenie zawodowe

Wiedzę medyczną i bogate doświadczenie zawodowe Doktor Grzegorz Wróbel zdobywał na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz w najlepszych klinikach stomatologicznych w Szczecinie.
 
 

Dziedzina

Dr. Grzegorz pracował w Dental Clinic Smaga zajmującej się kompleksowym i specjalistycznym leczeniem pacjentów z Polski i z zagranicy. Do jego zadań należało projektowanie uśmiechu pacjenta w oparciu o najnowsze rozwiązania z zakresu protetyki oraz implantoprotetyki.

 

Higienistka stomatologiczna Aneta Marciniak

Doświadczenie zawodowe

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Czynnie asystuję lekarzowi dentyście w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych. Praca na stanowisku asystentki sprawia mi wiele przyjemności.
 
Aktualnie wciąż poszerzam swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne w dziedzinie stomatologii.
W mojej pracy dbam o uśmiech pacjenta wykonując takie zabiegi jak piaskowanie, skaling czy instruktaż higieny.
 
„Zawsze staram się traktować innych, tak jak sama chciałabym być traktowana. W czasie wizyty staram się zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę”